Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Ubytování Unhošť

Pro výběr ubytování v Unhošti doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Unhošti pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Město Unhošť se nachází v okrese Kladno nedaleko Hlavního města Prahy. Unhošti se přezdívá Brána do Křivoklátských lesů.

ubytování Unhošť Unhošť

Tip v Unhošti

Přímo v Unhošti se nachází známé Melicharovo vlastivědné muzeum. V jeho sbírce je mnoho archeologických nálezů z Unhoště a přilehlých regionů. Zastoupeny jsou dějiny řemesel, literatury, divadla a města Unhošť. Součástí je také unikátní sbírka obrazů. Unhošťské muzeum má spíše místní významnost, jeho návštěva vám však napoví mnohé o místním regionu. Založeno bylo Františkem Melicharem, tehdejším učitelem na místní škole. Základní muzejní sbírka vznikla díky organizování Národopisné výstavy Českoslovanské v Praze roku 1895.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy