Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Kostelec nad Černými lesy

Pro výběr ubytování v Kostelci nad Černými lesy doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Kostelci pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Kostelec nad Černými lesy je malebné městečko v okrese Praha-východ, které (jak již název napovídá) je obklopeno hustými jehličnatými lesy.

ubytování Kostelec nad Černými lesy Kostelec nad Černými lesy

Tip v Kostelci nad Černými lesy

V Kostelci nad Černými lesy nalezneme řadu pamětihodností. Tou nejvýraznější je však bezesporu místní zámek, který je v současné době ve vlastnictví České zemědělské univerzity v Praze. K zámku náleží také kaple Smiřický, která je vyhledávána pro pořádání svateb a koncertů. Zajímavou atrakcí je historie pivovarnictví v Čechách, Moravě a Slezsku. Expozici nalezneme v prostorech místního pivovaru. Zpestřením je pak prohlídka samotného pivovaru z 30. let minulého století.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy