Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Nymburk

Pro výběr ubytování v Nymburku doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Nymburku pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Královské město Nymburk, založené Přemyslem Otakatem II. leží necelých 50 kilometrů od Prahy. Původně se Nymburk jmenoval Svinibrod.

ubytování Nymburk Nymburk

Tip v Nymburku

S okolím a s Nymburkem samotným byl vždy spojen známý spisovatel Bohumil Hrabal. Postřižinský pivovar, ve kterém mimo jiné žil, dal za vzor i jednomu jeho slavnému dílu. V Nymburku máte příležitost do tohoto slavného pivovaru nahlédnout osobně. Po předchozí objednávce můžete navštívit varnu, spilku, sladovnu, ležácké sklepy, stáčírnu a vůbec se dozvědět více o tradiční výrobě piva. Samozřejmostí je možnost nákupu místního piva.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy