Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Čáslav

Pro výběr ubytování v Čáslavi doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Čáslavi pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Čáslav je malé městečko ležící nedaleko Kutné Hory. Jeho centrum je historickou městskou památkovou zónou s řadou pamětihodností.

ubytování Čáslav Čáslav

Tip v Čáslavi

Muzeum zemědělské techniky v Čáslavi vlastní unikátní sbírku exponátů. Zejména pak historické traktory, parní oračky, zemědělské přívěsné stroje a mnoho dalších zajímavostí. Muzeum se nachází nedaleko města v rozsáhlém areálu bývalého vojenského autoparku. Díky obrovskému počtu exponátů se řadí mezi nejvýznamnější evropská zemědělská muzea. Velmi zajímavá je také expozice sklízecích mlátiček (kombajnů) a expozice mapující vývoj a druhy energetických zdrojů v zemědělství a navazujících oborech. Muzeum také každoročně pořádá přehlídky zemědělské techniky, nejznámější je soutěž Pradědečkův traktor.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy