Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Rakovník

Pro výběr ubytování v Rakovníku doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Rakovníku pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Rakovník je bývalým královským městem, které leží zhruba 60 kilometrů západně od Prahy. Je zasazen do mohutného komplexu křivoklátských lesů.

ubytování Rakovník Rakovník

Tip v Rakovníku

V Lužné u Rakovníka máme možnost navštívit největší železniční muzeum v České republice. Toto opravdu rozsáhlé muzeum nalezneme v areálu bývalé výtopny společnosti Buštěhradské dráhy. Zajímavostí místního muzea je úzkorozchodná trať, která prochází areálem. Samozřejmostí je možnost svezení. V muzeu budete mít možnost shlédnout řadu historických parních lokomotiv a krásných vagonů (osobní i nákladní). Doplněním pak jsou předměty související se železnicí, tedy historická návěstidla, zabezpečovací technika, signalizace, nářadí a jiné. Nahlédnout budete moci také o renovačních dílen, kde se vystavované vlaky opravují. V průběhu roku jsou zde pořádány různé tematické akce.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy