Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Říčany

Pro výběr ubytování v Říčanech doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Říčanech pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Obec Říčany se nachází ha hranici Hlavního města Prahy. Je oblíbeným satelitním městečkem, jeho počet obyvatel tak každým rokem velmi roste.

ubytování Říčany Říčany

Tip v Říčanech

Společně s kocourem Mikešem máte možnost zažít jeho neuvěřitelnou cestu, když babičce rozbil hrnek se smetanou. Stejně jako Mikeš vyrazíte z nedalekých Hrusic (kde se mj. narodil jeho autor Josef Lada) a své putování zakončíte v Říčanech. Během cesty se můžete těšit na malby Josefa Lady. Značená cesta kocoura Mikeše je osazeny 12ti naučnými cedulemi a je dlouhá zhruba 20 kilometrů. Součástí putování je i "razítkovací hra" pro děti.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy