Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Ubytování Kladno

Pro výběr ubytování v Kladně doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Kladně pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Statutární město Kladno je největším městem Středočeského kraje. Je známo především pro težbu uhlí a rozvinutý hutní průmysl.

ubytování Kladno Kladno

Tip v Kladně

Vodní park Čabárna je vyhledávaným výletním cílem. Vodní park o rozloze téměř 4 hektarů je stylizován podobně, jako japonské zahrady. Krom odpočinku a relaxace je park vhodný pro příjemné procházky a také pro sportovní rybolov. Celým parkem vás totiž provede naučná stezka. Rybolov je možný po zakoupení místní povolenky, chytit pak můžete kapry, karasy, amury, líny nebo candáty. V případě, že vás vodní park nezláká lze doporučit také trampolínové centrum v areálu letního koupaliště Sletiště. Těšit se můžete na 10 různých trampolín pro děti i dospělé. Počtem trampolín se jedná o největší trampolínový areál v Čechách.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy