Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Průhonice

Pro výběr ubytování v Průhonicích doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Průhonicích pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Obec Průhonice se nachází v těsné blízkosti hranic Hlavního města Prahy. Velmi důležitou památkou je Průhonický park zapsaný na seznam UNESCO.

ubytování Průhonice Průhonice

Tip v Průhonicích

Krom již zmíněného parku, zapsaného mezi dědictvím UNESCO, je další významnou památkou Dendrologická zahrada. Dendrologická zahrada Výzkumného ústavu Silva Taroucy je zajímavou sbírkou okrasných dřevin. Na jednom místě je soustředěno více než 7000 různých druhů okrasných dřevin, cibulovin a trvalek. Rozloha je více než 70 hektarů. Celá zahrada je řešena jako přírodně krajinářská a zaměřuje se na rostliny našeho pásma. Jednotlivé rostliny jsou uspořádány do vytyčených celků. Zahrada plní především funkci výzkumnou, kdy je na jejím prostranství uchováván přírodní genofond. Mimo jiné však také plní funkci rekreační. Velmi oblíbené jsou místní výstavy, zaměřené na určitá témata, například tulipány, balkonové rostliny a podobně.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy