Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Brandýs nad Labem

Pro výběr ubytování v Brandýse nad Labem doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Brandýse pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Brandýs nad Labem je od roku 1960 součástní spojení měst Brandýs nad Labem - Stará Boleslav. Vyznačuje se především krásnou památkovou zónou v centru města. Město leží na vyvýšenině nad řekou Labe, do které se zde vlévá Vinořský potok. Ten se postaral o vymodelování hluboké rokle se strmými srázy.

ubytování Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem

Tip v Brandýse nad Labem

Stará Boleslav je nejstarším poutním místem v České republice. Je jím románská bazilika Svatého Václava, která se nachází v místě, kde byl údajně zabit Svatý Václav. Bazilika byla založena v roce 1039 knížetem Břetislavem I. Od počátku byla zamýšlena jako místo posledního odpočinku Svatého Václava. Ten zde však byl pohřben pouze po dobu tří let.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy