Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Poděbrady

Pro výběr ubytování v Poděbradech doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Poděbradech pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Město Poděbrady je významným lázeňským centrem, které leží v úrodné Polabské nížině na řece Labi, necelých 50 km od Prahy.

ubytování Poděbrady Poděbrady

Tip v Poděbradech

Poděbrady jsou známé především díky svým věhlasným lázním. Jejich součástí je však také moderní kolonáda a rozsáhlý lázeňský park. Nejstarší část parku vznikla v místech bývalého Panského sadu. Lázeňský areál se postupně rozšiřoval až do dnešní podoby, tedy oázy klidu pod vzrostlými stromy, případně v některé z kaváren. Moderní prosklená kolonáda byla vystavěna v roce 1938 nad pramenem minerální vody. Pramen je dodnes aktivní a každý kdo navštíví kolonádu, může ochutnat.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy