Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Kolín

Pro výběr ubytování v Kolíně doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Kolíně pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Kolín je město s více než 30 tisíci obyvateli, ležící na řece Labi. Je zde velmi rozvinutý chemický, automobilový, strojírenský a potravinářský průmysl. Známá je především automobilka TPCA.

ubytování Kolín Kolín

Tip v Kolíně

Dominantou města je chrám Svátého Bartoloměje, národní kulturní památka s vyhlídkovou věží. Právě odtud je nejhezčí pohled na téměř celé město. Chrám představuje velmi pozoruhodné spojení rané a vrcholné gotiky. Zajímavé je také dochované židovské ghetto se synagogou. Hlavní ulice ghetta se dříve jmenovala Židovská. Dnes ulice Na Hradbách a Karoliny Světlé. V obou současných ulicích se dochovala řada původních domů s typickými prvky pro židovská ghetta. Synagoga stojí téměř ve středu města. Založena byla zhruba v 17. století.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy