Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Čelákovice

Pro výběr ubytování v Čelákovicích doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Čelákovicích pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Čelákovice jsou krásné město, které leží nedaleko hlavního města Prahy při levém břehu řeky Labe. Okolí Čelákovic bylo díky úrodné půdě osidlováno již od mladší doby kamenné.

ubytování Čelákovice Čelákovice

Tip v Čelákovicích

V Čelákovicích máte výjimečnou možnost vyzkoušet si sportovní střelbu z nejrůznějších typů zbraní. Přírodní, profesionálně připravená střelnice nabízí naprosté bezpečí při střelbě. Vyzkoušet tak můžete mnoho druhů zbraní, včetně automatů. Například samopaly, pušky, pistole, brokovnice a další. Podmínkou není ani nutnost držení zbrojního průkazu. Potřebný je pouze dobrý fyzický stav a použití vhodné (pevnější) obuvi. Více informací vám poskytnou tyto webové stránky: www.rjares.cz.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy