Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Beroun

Pro výběr ubytování v Berouně doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Berouně pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Beroun je svým strategickým umístěním na spojnici Prahy a Plzně již od středověku významnou křižovatkou, místem obchodu i výroby. Po zavedení rychlého spojení s Prahou po dálnici D5 se čím dále tím více stává i součástí příměstské oblasti české metropole, odkud lidé dojíždějí pracovat do Prahy.

ubytování Beroun Beroun

Tip v Berouně

Nedaleko centra Berouna máte možnost spatřit oblíbené večerníčkové postavy. Jsou jimi medvědí bratři z večerníčku Méďově od Václava Chaloupky. Medvědárium na Městské hoře je pro návštěvníky volně přístupné. Medvědárium má pro Beroun velký význam. Medvěda najdeme na znaku města a také na praporu. Medvědi Vojta, Matěj a Kuba mají výběh o velikosti více než 25 arů a každý z nich má svou "soukromou ložnici". Z vlakového nádraží je to k medvědáriu pěšky necelých 15 minut.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy