Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Mladá Boleslav

Pro výběr ubytování v Mladé Boleslavi doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Mladé Boleslavi pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Mladou Boleslav zná většina z nás především díky automobilce Škoda. Aby také ne, Škoda Auto je jedním z nejvýznamnějších podníků v České republice.

ubytování Mladá Boleslav Mladá Boleslav

Tip v Mladé Boleslavi

Metalová cesta, jak se nazývá místní naučná stezka, vás provede po nejzajímavějších částech Mladé Boleslavi. Po celou cestu vás budou provázet moderní audiovizuální panely. Cílem je upozornit návštěvníky, že Mladá Boleslav není jen město automobilů. Navštívíte například, mladoboleslavské výstaviště, Českobratrské náměstí, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Mladoboleslavský hrad, Židovský hřbitov, kostel sv. Havla, Staroměstské náměstí a další. Trasa je dlouhá 4 kilometry a začíná u infocentra.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy