Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Ubytování Kutná Hora

Pro výběr ubytování v Kutné Hoře doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Kutné Hoře pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Kutná Hora je historicky významné město nedaleko Prahy. Na území Kutné Hory se nachází památková rezervace zapsaná na seznam dědictví UNESCO.

ubytování Kutná Hora Kutná Hora

Tip v Kutné Hoře

V Kutné Hoře je toho k vidění opravdu spousta. Oblíbenou atrakcí jsou stříbrné doly a muzeum stříbra. Impozantně působící stříbrný důl vám ukáže těžké podmínky tehdejšího hornictví. Spolu s odborným výkladem se pak dozvíte spoustu zajímavých informací. Některé štoly jsou tak úzké, že se jimi lze stěží protáhnout. Mimo jiné se také dozvíte celou cestu stříbra. Od dolování, přes přepravu a následné zpracování. Zpravidla do podoby mincí. Součástí prohlídky je také zapůjčení "hornického" vybavení, tedy svítilny, hornické helmy a speciálního halení s kápí.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy